کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازرگانی فروش کفش ایمنی زیره نسوز ریختگری

بازرگانی فروش کفش ایمنی زیره نسوز، انواع کفش ایمنی ریختگری را با کیفیتی بسیار بالا و قیمتی مناسب به صورت مستقیم و عمده در بازارهای داخلی و در حوزه صادرات عرضه می نماید. این مرکز با ارائه اینترنتی و بی واسطه محصولات خود دسترسی آسان خریداران به انواع کفش ایمنی را از سراسر کشور فراهم نموده و پس از خرید مشتریان، محصولات خریداری شده را در اسرع وقت و سلامت کامل به آدرس خریدار ارسال می نماید.

بازرگانی فروش کفش ایمنی زیره نسوز ریختگری

شاخصه های بارز کفش ایمنی زیره نسوز ریختگری

شاخصه های بارز کفش ایمنی زیره نسوز ریختگری مشاغل پر خطری وجود دارد که جهت ایجاد ایمنی و سلامت پرسنل، نیاز مبرمی به استفاده از لباس کار مناسب و کفش ایمنی و استاندارد در حین کار می باشد. با استفاده از این تجهیزات می توان از ایجاد خطرات احتمالی و آسیب جانی تا حد بسیار زیادی پیشگیری نمود.

از جمله تجهیزات ایمنی در مشاغل پر خطر مانند شغل های تراشکاری، ریخته گری، آتش نشانی و  مشاغل دیگری که پرسنل با دمای بسیار زیادی سر و کار دارند استفاده از کفش ایمنی با زیره نسوز ریختگری است.
این کفش ها توسط کارخانه های معتبر و بر اساس استانداردهای ملی تولید می شوند. از ویژگی های بارز این نوع کفش ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

جنس زیره: زیره کفش نسوز ریخته گری از جنس چرم خاصی است که گرما را را تا حدود ۱۵۰ درجه سانتی گراد تحمل کرده و حرارت را به درون کفش و پای کاربر منتقل نمی کند.

طراحی زیره نسوز: طراحی این نوع زیره به گونه ای است که در برابر محیط های لغزنده و مجاورت با مواد روغنی، نفتی و آتش داغ از کاربر محافظت می کند.

غیر رسانا: این نوع کفش ها در برابر آتش و جریانات برق نیز مقاوم بوده و در صورت بروز خطر، ایمنی کافی را ایجاد می نمایند و از انتقال آتش و برق به بدن کاربر جلوگیری می کند.

ضخامت زیره نسوز: زیره نسوز از ضخامت زیادی برخوردار است و معمولا از دو لایه تولید می شود و جهت ایجاد ایمنی بیشتر معمولا در جلوی کفش از یک لایه فلزی ضد ضربه استفاده می شود.

تضمین قیمت کفش ایمنی زیره نسوز ریختگری

تضمین قیمت کفش ایمنی زیره نسوز ریختگری تضمین قیمت کفش ایمنی زیره نسوز ریخته گری از طرف عرضه کننده این محصول صورت می پذیرد. این مرکز با عرضه غیر حضوری و مستقیم باعث حذف واسطه ها و کاهش هزینه های جاری و مازاد شده و کفش ایمنی را با قیمتی تضمینی در اختیار خریداران عمده قرار می دهد.

خریداران می توانند به سایت مرکز پخش معتبر و رسمی این محصول مراجعه نموده و ضمن مشاوره با پشتیبانان و کسب اطلاعات لازم، با اطمینان از کیفیت و قیمت کفش ایمنی، خرید خود را با صرف زمانی اندک انجام داده و محصول را در شهر و مکان مورد نظر خود دریافت نمایند.

این مرکز با سابقه ای طولانی و بهره بردن از متخصصین باتجربه انواع کفش ایمنی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به صورت مستقیم و بی واسطه عرضه می نماید. خریداران می توانند جهت کسب اطلاعات لازم و سفارش کالا با کارشناسان فروش این مرکز تماس برقرار نمایند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید