کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده صندل جلو بسته زنانه انگشتی

تولید کننده صندل جلو بسته زنانه انگشتی چنین محصولاتی را از جنس های مختلفی می سازد. عموماً از چرم، پارچه و همینطور مواد پلاستیکی در این عرصه کار گرفته می شود. در همین حال، برترین‌ شرکت سازنده زیره های درجه یک را در این عرصه به کار می برد. به هر حال، فروش صندل زنانه انگشتی در مدل جلو بسته را تولیدی به صورت عمده انجام می دهد که با قیمت های مناسبی ارائه، صورت می گیرد.

 

اطلاعاتی مختصر در مورد صندل جلو بسته زنانه

در مورد صندل جلو بسته زنانه چه می دانید؟ می خواهیم اطلاعاتی مختصر در این زمینه ارائه دهیم. همانطور که اشاره شد، از جنس های گوناگونی این نوع از پاپوش های مخصوص ساخته می شوند. آنها را در سایز، رنگ و طرح های متنوعی نیز ارائه می دهند.

نوع جلو بسته، کاملاً تمام انگشتان پا را محافظت می کند. آنها ویژه کار در بیرون از منزل و یا حتی خانه هستند. در مدل های طبی هم تولید می گردند که راحتی خاصی دارند. این جنس، به شکل همه جانبه ای از آسیب رسیدن به ستون فقرات و مفاصل جلوگیری می کند و برای راه رفتن های طولانی مدت هم مناسب اند.

به هر حال، صندل های درجه یک، یک سری خصوصیات هم دارند که در زیر به برخی مختصراً اشاره می کنیم:

  • از چرم هایی ساخته می شوند که پا در آنها عرق نکرده و بو نمی گیرد.
  • منعطف هستند و در هنگام راه رفتن، باعث آسیب رسیدن به پا نمی گردند.
  • سبک می باشند.
  • از زیره خوبی برخوردار اند که نرم بوده و همینطور ضد لغزندگی است.
  • این محصولات تنوع بالایی نیز دارند.

فروش صندل جلو بسته زنانه انگشتی

صندل جلو بسته زنانه انگشتی یک مدل خاص است که در میان جوانان و کهنسالان طرفداران زیادی دارد. آنها دارای یک مجرای چند سانتی متری در جلوی کفش می باشند که باعث می شود تهویه هوا نیز به خوبی صورت گیرد. به هر حال، فروش چنین کالاهایی توام با مدل های متفاوت است.

از مرکز فروش صندل هایی در این طرح ها، می شود رنگ های متنوعی را هم تهیه کرد. برای نمونه، سفید، قهوه ای، قرمز، زرد و غیره. آنها در سایز بندی های گوناگونی ارائه می گردند. از جانب دیگر، مشتریان عمده هم از این فروشگاه می توانند خرید خوبی داشته باشند.

آن دست از خریدارانی که کارشان صادرات کفش به خارج از مرزها است و یا در داخل ایران به توزیع جزئی می پردازند، قادرند به آسانی از این مجموعه آنلاین با کیفیت ترین صندل های زنانه را به دست آورند. کالا را عرضه کننده در تنوع بالای مدل ارائه می کند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید