کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع كفش كار مهندسي نسوز

 محافظت از پاها در در حین انجام دادن کار های سخت و محیط های پرخطر امری لازم و ضروری می باشد و با استفاده از کفش خرید انواع كفش كار مهندسي نسوز را باید از نمایندگی های معتبر و مجاز آن انجام داد تا از ایمنی جنس خریداری شده اطمینان حاصل کنید.کار مهندس می توان از پاها محافظت کرد.

همچنین با خرید کفش کار مهندسی از مراکز معتبر می توانید این کفش را با قیمت مناسب تهیه کنید. 

خرید انواع كفش كار مهندسي نسوز

مشخصات بهترین كفش كار مهندسي

مشخصات بهترین كفش كار مهندسي

محافظت از پاها در مشاغل پرخطر و محیط های کاری مختلف لازم می باشد و می توان با انتخاب کفش ایمنی مناسب این کار را انجام داد در حال حاضر کفش های ایمنی تنوع بسیار زیادی دارند و مناسب برای هر محیط کاری با توجه به خطراتی که در محیط های مختلف وجود دارد.

کفش های کار مهندسی نیز دارای تنوع زیاد می باشد کفش ایمنی باید دارای مشخصات خاصی باشد تا بتواند به خوبی از پا ها محافظت کند برخی از این مشخصات را با یکدیگر مرور می‌کنیم:

کفش ایمنی دارای زیره و قالب های مختلفی می باشد و باید با توجه به نوع شغل آن را انتخاب کرد به عنوان مثال افرادی که در کار های ساختمانی هستند باید از کفه های مقاوم استفاده کنند تا به هنگام حرکت با آن لیز نخورند همچنین برای برخی از مشاغل مهم است که از کف كفش كار نسوز استفاده شود.

جنس رویه کفش های کار مهندسی معمولاً از چرم گاوی استفاده می شود زیرا این ماده از مقاومت بسیار خوبی برخوردار می باشد.

همچنین در برخی از کفش های ایمنی برای نوک پنجه آن ها از فلز استفاده می ‌کنند تا از پنجه پا در برابر افتادن اجسام سنگین نیز محافظت کند در برخی از کفش ها به جای فلز از کامپوزیت استفاده می کنند که دارای وزن کمتر و مقاومت بیشتری نیز می باشد.

به دلیل این که پاها به مدت طولانی درون کفش های ایمنی هستند باید از جنس آستر پنبه و پلی استر استفاده کرد.

همچنین جنس کفه داخلی آن باید از محصولات پلی اورتان و ضد باکتری باشد تا پا درون آن عرق نکرده و دچار بوی بد نشود.

به طور کلی کفش های کار مهندسی باید در برابر مواد شیمیایی و اسید ها مقاوم باشند و همچنین ضد سایش و ضد برش باشند و عایق الکتریکی باشند تا از پا ها در محیط های پرخطر به خوبی محافظت کند. 

توزیع انواع كفش كار مهندسي نسوز

توزیع انواع كفش كار مهندسي نسوز

با توجه به کاربرد های بسیار زیادی که انواع‌ کفش کار مهندسی نسوز دارد و استفاده از آن در مشاغل زیادی مانند: مهندسین نفت و گاز مهندسین ساختمان و آتش نشان ها و بسیاری از افراد دیگر استفاده می کنند.

پس با توزیع مناسب انواع کفش کار در سراسر کشور می‌توان راه های دسترسی به آن را برای همه افرادی که به این محصول نیاز دارند آسان کرد.

همچنین با توزیع كفش كار در مراکز پخش معتبر آن می توان این محصولات را با قیمت مناسب تری عرضه نمود تا افرادی که به این محصول نیاز دارند بتوانند به راحتی با هزینه کمتری آن را تهیه کنند. 

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید