کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کفش ایمنی چرم سبک

کفش ایمنی چرم سبک یک محصول بسیار کاربردی است که از میزان فروش بالایی برخوردار می باشد. در خط تولید این نوع کفش از مواد اولیه مرغوب استفاده می شود و این امر به طول عمر هر چه بیشتر این کالا کمک بسیار زیادی خواهد کرد. برای خرید کفش های ایمنی با کیفیت و درجه یک می توان از شیوه های مختلفی استفاده کرد که از این روش ها می توانیم خرید حضوری و آنلاین را نام ببریم.

خرید کفش ایمنی چرم سبک

اطلاعات فنی کفش ایمنی چرم سبک

اطلاعات فنی کفش ایمنی چرم سبک کفش های ایمنی جزء کفش های مخصوص برای برخی مشاغل می باشند که از آنها در محیط های خطرناک استفاده می شود. این نوع کفش دارای جنس های متعددی است که از این موارد می توانیم به چرم های طبیعی و مصنوعی اشاره کرد.

نمونه های چرمی این کالا از طراحی های بسیار زیبا برخوردار هستند و افراد می توانند کفش مورد نیاز خود را به سادگی انتخاب نمایند. مشتریان گرامی بهتر است قبل از خرید این مدل کفش از ویژگی ها و مشخصه های آن اطلاع کسب کنند و این محصولات را با اطلاعات فنی بسیار زیاد تهیه نمایند.

از اصلی ترین ویژگی های این محصول می توانیم به گزینه های زیر اشاره کنیم:

  • کفش ایمنی چرم سبک اغلب دارای زیره های پی یو می باشد. این نوع زیره از میزان انعطاف پذیری بسیار زیادی برخوردار است و این امر به مدت زمان استفاده از این کالا در بازه های زمانی طولانی تر کمک بسیار زیادی خواهد کرد.
  • کفش های ایمنی اغلب به صورت ساق دار هستند و از پا در برابر انواع ضربه و آتش سوزی محافظت خواهند کرد. این ویژگی موجب شده تا از این محصول ارزشمند و کاربردی در شغل های بسیار خطرناک همچون آتش نشانی نیز استفاده شود.

قیمت انواع کفش ایمنی چرم سبک

قیمت انواع کفش ایمنی چرم سبک قیمت کفش ایمنی چرم سبک بهایی است که افراد برای تهیه و سفارش این کالا پرداخت می کنند. با کاهش قیمت تمام شده کفش ایمنی سبک تقاضا برای خرید و سفارش آن بیشتر خواهد شد که این امر به رونق هر چه بیشتر و بهتر تولید این کالا کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

قیمت این نوع کفش تحت تاثیر شاخص های گوناگونی است که از این موارد می توانیم به قانون عرضه و تقاضا اشاره کنیم. طبق این قانون هر چه تقاضا برای خرید کالا بیشتر شود، نرخ تمام شده آن تا حد بسیار زیادی کاهش خواهد یافت. این سایت اصلی ترین و با سابقه ترین مرکز فروش کفش های ایمنی سبک است که این محصولات را با قیمت منصفانه در اختیار افراد قرار می دهد.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید