کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کلی کفش ایمنی طبی برق

 

استفاده از کفش برای تامین سلامت پا در هنگام کار و فعالیت میباشد،کفش ایمنی طبی از جمله کالاهای ایمنی جهت حفاظت از پا می باشد.

فروش کلی کفش ایمنی طبی برق

اطلاعات فنی کفش ایمنی برق

اطلاعات فنی کفش ایمنی برق

کفش به طور کلی وظیفه حفاظت از پا در برابر عوامل گزند خارجی داشته افرادی که در محیط های پر خطر فعالیت میکنندباید از کفش های ایمنی استفاده بکنند.  از جمله این مشاغل میتوان به برقکارها اشاره کرد که محیط کار پر خطر دارند ودر هنگام کار ممکن است دچار برق گرفتگی و آسیب به وسیله ابزار و وسایل تیز شوند و پا از جمله آسیب پذیرترین قسمت های بدن بوده که ممکن است بدن از این طریق دچار برق گرفتگی شود و یا برقکار در هنگام کار پای خود را روی جسم تیز گذاشته و موجب آسیب های جدی بر روی بدن شود.

برای جلوگیری از آسیب به پای این افراد باید از کفش هایی استفاده کنند که عایق جریان الکتریسیته بوده و جنس زیره آن به گونه ای باشد که مانع نفوذ اجسام تیز شود، و در قسمت سرپنجه آن باید فلز فولاد به کار رفته باشد تا در صورت برخورد اجسام تیز به پای شخص مانع از ایجاد آسیب به پای فرد شود.

همچنین جنس رویه این کفش ها باید مقاوم باشد و زود از بین نرود همچنین مقاومت نسبی در برابر مایعات خورنده داشته باشد، همچنین باید فضای داخلی کفش به گونه ای باشد که پای فرد در آن راحت باشد و گودی کف پا را پوشانده و در صورتیکه فرد مجبور باشد در مدت طولانی کفش به پا داشته باشد دچار آزردگی و ناراحتی از ناحیه پا نشود، در قسمت پاشنه این کفش ها باید کمی فرو رفتگی وجود داشته باشد تا فرد در هنگام فعالیت کمترین فشار را در قسمت های داخلی پا متحمل شود.

کفش ایمنی برق باید علاوه بر موارد ذکر شده سبک بوده و موجب محدودیت فعالیت حرکتی در فرد نشود.همچنین مواد اولیه در تولید کفش نباید در فرد ایجاد حساسیت کند.

خرید کفش ایمنی طبی برق

خرید کفش ایمنی طبی برق

برای خرید کفش ایمنی طبی باید به فروشگاههای معتبر در این زمینه مراجعه شود،تا محصولی استاندارد با قیمتی واقعی خریداری شود. کارگاه های تولیدی کفش های ایمنی این محصول را در کیفیت های بالا و به صورت عمده وارد بازار مصرف نموده، خریداران این محصول برای اینکه بعداز خرید بتوانند فروشی به صرفه داشته باشند مستقیما این کالا را از کارگاههای تولیدی آن تهیه نموده و وارد بازار مصرف می کنند،همچنین کارخانه های تولیدی این محصول دارای وب سایت رسمی فروش بوده و  در فروشگاه اینترنتی اقدام به فروش و عرضه این محصول به سراسر ایران می کنند.آدرس www.kafshnew.ir یک فروشگاه اینترنتی فعال در این زمینه است. 

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید