مشاوره و سفارش

کفش چرم

کفش چرم باید ویژگی هایی داشته باشد تا علاوه بر زیبایی توانایی لازم در حفظ سلامت پا را هم داشته باشد.
برخی از این ویژگی ها موارد زیر را شامل می شوند:
۱. رویه کفش حتما باید از چرم طبیعی باشد، در غیر این صورت از تبادل هوا جلوگیری می کند که در دراز مدت موجب بوی بد می شود.
۲. دقت کنید که قالب گیری کفش و جنس چرم استفاده شده در قالب کفش باید به گونه ای باشد که به پاشنه و پنجه پا فشار وارد نشود.

کفش های اسپرت مردانه

کفش های اسپرت مردانه در طول سال از بازار خوبی برای فروش برخوردار هستند تنوع این مدل از کفش های مردانه بیشتر هستند و هر روزه با تنوع بیشتری در بازار ها عرضه می گردند یک کفش اسپرت مردانه دارای ویژگی هایی از قبلی کفی نرم و صاف متناسب با اندازه پا افراد خواهد بود و احساس ناراحتی در پا به وجود نخواهد آورد. انواع کفش های مردانه را می توان به بند دار و بدون بند اشاره کرد که معمولا مدل بند دار آن از فروش بیشتری نسبت به مدل بدون بند آن برخوردار است. زیرا ساختار و طرح های آن مناسب تر برای پیاده روی و انجام کار های روزانه است.

صندل پلاستیکی

بهترین صندل پلاستیکی در مرکز پخش اینترنتی با مناسب ترین قیمت ها عرضه می گردد. این مرکز زمینه ساز ایجاد بستری بی واسطه برای خریداران می باشد. بهترین صندل پلاستیکی با قیمت و کیفیت متنوعی تولید می گردد. این صندل ها می توانند در موارد مختلفی مورد استفاده قرار گیرند. در نتیجه هر فرد بر اساس هدف خرید خود نوع صندل را مشخص خواهد کرد. صندل های پلاستیکی هم جزء دسته بندی صندل ها قرار می گیرند. استفاده از این صندل در محیط داخلی ساختمان صورت می گیرد و این محصول برای بیرون از خانه و فضای عمومی کاربرد نخواهد داشت.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع کفش چرم-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع چکمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع دمپایی پلاستيکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

@rimashoes

اینستاگرام

@rimaleathershoes

ایمیل

info@rimashoes.com

واتس اپ

کلیک

درباره ما :

کفش ريما دارای چندین سال سابقه و تخصص در زمینه انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكي می باشد. تنوع بالای محصولات یکی از ویژگی های اصلي مجموعه ما است که می تواند در سایت و شبکه های اجتماعی ما مشاهده کنید. سالم رسیدن کالا ديگر از نقاط قوت كفش ريما است. تا به امروز درصد بالایی از مشتریان ما از خرید خود و معامله با ما راضی بوده اند. قیمت مناسب و رقابتی ديگر ویژگی گروه كفش ريما می باشد. با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ما می توانید خرید خود را به راحتی انجام دهید. دفاتر اصلي ما در تبريز، قم و تهران هستند.

مدیر مجموعه کفش ريما

زینب محمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید